Nasi darczyńcy

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest.
Nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II

Dzięki staraniom Pani Ewy Rzepki-Kulik uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej otrzymali od pozyskanych przez Panią Ewę sponsorów: książki, kolorowanki, zakładki, kredki, farby, pędzle, plastelinę, dzięki którym zajęcia świetlicowe są bardziej atrakcyjne. Pozyskane materiały stanowią również nagrody dla uczniów biorących udział w szkolnych konkursach.

Pani Ewie DZIĘKUJEMY za wsparcie i zaangażowanie  w życie świetlicy, a Naszym sponsorom DZIĘKUJEMY za życzliwy gest i wsparcie. Dziękujemy za wyrazy dobroci i chęci niesienia pomocy. Wasza darowizna jest dla nas bardzo znacząca. Życzymy Wam wielu sukcesów!