Owoce w szkole Szklanka mleka Lepsza szkoła Samorządy mają głos Cała Polska czyta dzieciom Akademia Aquafresh ORTOGRAFFITI Klub Bezpiecznego Puchatka eTwinning Książki naszych marzeń Bezpieczna + Twoje dane - Twoja sprawa SUPERKODERZY - Majsterkowicze SUPERKODERZY - Robo-matematycy PAMIĘĆ 81 Lekcja: Enter Poznaj Polskę Aktywna Tablica SPE21 Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „ZABAWA SZTUKĄ”

Twoje dane - Twoja sprawa

Kampania edukacyjna Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych "Twoje dane - Twoja sprawa" w roku szkolnym 2016/2017 jest już siódmą edycją tego programu. Podstawowym jego celem jest poszerzenie oferty edukacyjnej placówek doskonalenia zawodowego nauczycieli, szkól podstawowych, gimnazjów oraz szkól ponadgimnazjalnych o tresci zwiazane z ochrona danych osobowych i prawem do prywatnosci.

Wszystkie informacje dotyczące Programu można znaleźć na stronie internetowej GIODO (kliknij TUTAJ).

Dnia 17 maja br, w ramach zebrania z rodzicami, odbyły się prelekcje dla rodziców przygotowane przez pedagoga szkolnego Agatę Żołneczko oraz nauczyciela zajęć komputerowych i technicznych Włodzimierza Żaka. Poruszono problem zagrożeń w sieci (cyberprzemoc) związanych z korzystanie z technologii informacyjnych oraz problem ochrony danych osobowych (prezentacja multimedialna pt. "Twoje dane - Twoja sprawa"). Przedstawiony został także prosty sposó osób zabezpieczenia komputera domowego. Materiały z prelekcji dostępne są w zakładce pedagoga szkolnego, pod hasłem Bezpieczny Internet.

Twoje dane - Twoja sprawa_ppt

W ramach programu GIODO "Twoje dane - Twoja sprawa" uczniowie klasy VI-ej wykonali prezentacje multimedialne, które zamieszczone zostały w zakładce pedagoga szkolnego.