Owoce w szkole Szklanka mleka Lepsza szkoła Samorządy mają głos Cała Polska czyta dzieciom Akademia Aquafresh ORTOGRAFFITI Klub Bezpiecznego Puchatka eTwinning Książki naszych marzeń Bezpieczna + Twoje dane - Twoja sprawa SUPERKODERZY - Majsterkowicze SUPERKODERZY - Robo-matematycy PAMIĘĆ 81 Lekcja: Enter Poznaj Polskę Aktywna Tablica SPE21 Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „ZABAWA SZTUKĄ”

Samorządy mają głos

Znalezione obrazy dla zapytania samorządy mają głos 2015

„Samorządy mają głos” to ogólnopolski projekt organizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), mający na celu wspieranie rozwoju samorządności uczniowskiej w polskich szkołach poprzez organizację i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz SU oraz wypracowanie mechanizmów współdecydowania uczniów o sprawach szkoły.

Znalezione obrazy dla zapytania samorządy mają głos 2015

Znalezione obrazy dla zapytania samorządy mają głos

Znalezione obrazy dla zapytania minister edukacji

Projekt jest realizowany pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej