Klub Wolontariatu Skład Klubu Wolontariatu Wolontariat przed r. szk. 2019/2020 Wolontariat w r. szk. 2019/2020 Wolontariat w r. szk. 2020/2021 Wolontariat w r. szk. 2021/2022 Wolontariat w r. szk. 2022/2023 Wolontariat w r. szk. 2023/2024

Wolontariat w r. szk. 2019/2020

Spotkanie noworoczne
W dniu 3.01.2020 r. członkowie Szkolnego Zespołu Wokalno - Taneczno "Gryfnioki" i Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunami uczestniczyli w spotkaniu noworocznym. Były zabawy, wspólne śpiewy, rozmowy i słodki poczęstunek. Było radośnie i wesoło ...

Odwiedziny w Domu Seniora
Dnia 14 grudnia grupa wolontariuszy odwiedziła podopiecznych Domu Seniora w Chełmie Śląskim . Podczas spotkania uczniowie przygotowali pytania związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Pierniki dla Domu Seniora
Dnia 12 grudnia w naszej szkole odbyło się wspólne pieczenie i dekorowanie pierników przez Wolontariuszy dla podopiecznych Domu Seniora w Chełmie Śląskim.

Jasełka i Kiermasz bożonarodzeniowy
11 grudnia br. Szkolny Klub Wolontariatu - wraz z Radą Rodziców, Samorządem Uczniowskim i Świetlicą Szkolną - rozpoczął nasz trzeci szkolny kiermasz bożonarodzeniowy połączony z Jasełkami oraz zebraniami z rodzicami.

Mikołajki 2019
Jak co roku, tak i tym razem 6 grudnia do naszej szkoły zawitał Św. Mikołaj. Zaszczytną funkcję „Pomocników Świętego” pełnił Samorząd Uczniowski oraz grupa wolontariuszy z naszej szkoły.

Wolontariusz niesie pomocną dłoń
Wolontariusze w ramach akcji Wolontariusz Niesie Pomocną Dłoń przeprowadzili w świetlicy szkolnej zajęcia przygotowane według własnych pomysłów.

Akcja Wolontariatu

16 października 2019 r. wolontariuszki z naszej szkoły włączyły się w akcję porządkowania terenu wokół Kapliczki przy ulicy Górnośląskiej. Wolontariuszom dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

Akcja Wolontariatu
Nadeszła jesień, a wraz z nią zaczęły spadać liście z drzew. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu postanowili pomóc w uporządkowaniu terenu wokół szkoły. Uczniowie z zapałem grabili liście. Dziękujemy naszym wolontariuszom za okazaną dobroć.