Klub Rodzica JiM

Klub Rodziców JiM działa już w całej Polsce, a w tym roku szkolnym 2015/2016 spotkania Klubu organizowane są również w naszej szkole.

Rodzice o Klubie:
 Jest nas już ponad 2000!
Spotykamy się regularnie, rozmawiamy, wspieramy, wymieniamy informacjami. A czasem po prostu upieczemy ciasto, pośmiejemy się, albo popłaczemy w rękaw. Nikt tak nie pomoże rodzicowi, jak drugi rodzic. My to wiemy. Czy Ty to już wiesz?

Poznaj innych rodziców dzieci z autyzmem i zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Skorzystaj z codziennego wsparcia w sytuacjach trudnych, przykrych, a nawet beznadziejnych. W naszej szkole spotkania Klubu Rodziców JiM zaplanowane są na ostatni czwartek miesiąca w godz. od 17.00 do 19.00.

Serdecznie zapraszamy!